Не продавайте та не передавайте мою особисту інформацію

Як описано в нашій Політиці конфіденційності, ми збираємо особисту інформацію під час вашої взаємодії з нами та нашим веб-сайтом, зокрема за допомогою файлів cookie та подібних технологій. Ми також можемо надати цю особисту інформацію третім особам, включаючи рекламних партнерів. Ми робимо це, щоб показувати вам рекламу на інших веб-сайтах, які більше відповідають вашим інтересам, а також з інших причин, зазначених у нашій політиці конфіденційності.

Обмін особистою інформацією для цільової реклами на основі вашої взаємодії на різних веб-сайтах може вважатися «продажем», «обміном» або «цільовою рекламою» відповідно до законів про конфіденційність певних штатів США. Залежно від того, де ви проживаєте, ви можете мати право відмовитися від цих заходів. Якщо ви хочете скористатися цим правом на відмову, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.

Якщо ви відвідуєте наш веб-сайт із увімкненим сигналом переваги відмови від Global Privacy Control, залежно від того, де ви перебуваєте, ми розглядатимемо це як запит на відмову від діяльності, яка може вважатися «продажем» або «обміном» особистими інформацію або інші види використання, які можуть вважатися цільовою рекламою для пристрою та браузера, які ви використовували для відвідування нашого веб-сайту.